Про нас

Вітаємо Вас на сторінках даної бібліотеки

Вона була створена для допомоги школярам, студентам та всім зацікавленим особам допомоги у підготовці до занять та іспитів, а також до написання контрольних, курсових та інших наукових робіт.

Наша політологічна електронна бібліотека рада вітати вас на своєму сайті. Портал «Бібліотека: політологія» створений виключно в гуманітарних і освітніх цілях. Електронна бібліотека політологічної літератури не переслідує мети отримання наживи, і ми сподіваємося, що наші книги по політології, будуть використані користувачами виключно для ознайомлення.

Власники порталу «Бібліотека: політологія», шанують і поважають закон і авторське право - якщо ви є автором або правовласником будь-якої книги опублікованої на нашому сайті і вас це не влаштовує, ознайомтесь, будь ласка, з політикою щодо закриття контенту поданою нижче.

Політика щодо закриття Контенту

Шановний Правовласнику,

Якщо Ви є власником відповідних Прав інтелектуальної власності стосовно будь-якого Контенту, розміщеного Користувачами або адміністраторами сайту politics.ellib.org.ua, і Ви вважаєте таке розміщення порушенням Ваших Прав, ми будемо раді допомогти вам у закритті доступу до такого Контенту.

Для того, щоб повідомити нам про порушення, будь ласка, надішліть нам листа за адресою ellib.org.ua@gmail.com, надавши у ньому такий необхідний мінімум інформації:

  • Назва/Ім’я Правовласника;
  • Ваше ім’я, якщо відрізняється від імені Правовласника, а також підтвердження Вашого статусу представника Правовласника;
  • Пряме(-і) посилання (URL(s)) на веб-сторінки, що містять та/або безпосередньо ведуть до Контенту, розміщення якого становить заявлене порушення. Посилання повинні мати вигляд http://politics.ellib.org.ua/pages-cat-***.html або подібний;
  • Ваша Заява стосовно відповідних Прав на Контент;
  • Електронні (скановані) копії будь-яких документів на підтримку Ваших заяв. Ми також залишаємо за собою право запитати, на наш розсуд і у будь-якому випадку, коли ми вважатимемо за потрібне, електронні (скановані) копії документів, що підтверджують Вашу особу, статус та/або чинність Вашого права забороняти поширення Контенту в Інтернет.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТАКЕ:

Ми залишаємо за собою право опублікувати та/або передати третім особам будь-яку інформацію, отриману нами за адресою ellib.org.ua@gmail.com.

Сподіваємося на Ваше розуміння!